Hair style / bayan saç şekilleri

Sarmal Topuz
Bu tarz topuz istiyorsanız profesyonel ellerden yani kuaförünüzden yardım almanızda fayda var. Sarılarak toplanan topuz hem klasik hem de bohem tarzlara yakışacak türden.
Hareketli-Düz Topuz
Düz taranıp, saçınızı atkuyruğu yapın ve sonrasında toplayın. Yandaki fotoğraftaki asil görünümü elde etmek aslında bu kadar kolay.
Düz Taranmış Topuz
Eğer davetlisi olduğunuz düğün biraz daha klasik tarzdaysa saçlarınızın da öyle olmasında fayda var. Mesela yandaki fotoğraftaki gibi düz taranmış topuz gibi.
Yarım Toplanmış Saçlar
Saçı olduğu gibi açık bırakmak bir süre sonra saçın sönmesine ve havalı görünümünü kaybetmesine neden olabilir. Ama yarım toplamak hem yeni trendlerden biri hem de eğlence boyunca saçınızın da güzel görüneceğinin garantisi.
Cool Toplama
Az olan çoktur söyleminden yola çıkarak düğün davetine hazırlanmak isterseniz bu tarz bir saç seçebilirsiniz. Uçları düz bırakılmış dalgalı fönle şekil verilmiş saçı gelişigüzel tek tokalarla tutturmak yeterli.
Pürüzlü Atkuyruğu
Düz taranmış atkuyruğu istemiyorsanız adeta ‘bad hair day’ (kötü saç günü) yaşıyormuş gibi duran bu tarz bir atkuyruğu seçebilirsiniz. Özellikle slip elbiselerle uyumlu olacak bu model için saçınızı birazcık dağıtmanız ama özenle toplamanız gerekiyor.
Halat Topuz
Hem çabasız hem de bir o kadar alımlı görünen bu tarz bir topuz gideceğiniz düğünün konsepti ne olursa olsun uyumlu olacaktır. Aynen fotoğrafta olduğu gibi saç aksesuarlarıyla topuzu ışıltılı yapabilirsiniz.
Yarım Toplanmış Halat Örgü
Açık hava düğün davetleri için en ideal modellerden biri bu tarz yarım toplanmış saçlar olsa gerek. Hareketli ama bir o kadar da çok sevilen bu tarz saçları halat örgülerle kullanabilirsiniz.
Klasik Örgü
Örgünün klasikliğinden vazgeçmeden yeni modeller denemek istiyorsanız bu tarz örgülere geçiş yapabilirsiniz. Bob kesim saçlara da daha bir yakıştıkları da bir gerçek.
Örgü Topuz
Saç modelinize biraz bohemlik katmak için önerimiz örgülere yönelmeniz. Boho ilhamlı tarzlar için en ideal seçimlerden biri bu tarz örgüler.
Yeni Dağınık Topuz
İstediğiniz çabasız görünümse bu tarz topuzlar tam size göre! Hafifçe fönlenip, elektriği alınan saçları birkaç tel tokayla tutturarak bile böyle bir topuzu kendiniz yapabilirsiniz.
Düz Atkuyruğu
Sade, olduğu gibi toplanmış saçların zarafeti tartışılmaz bir gerçek. Düzleştirerek, evde isterseniz kendinizin de yapabileceği bu modeli daha yüksek de toplayabilirsiniz.
Kılçık Örgü
Alışılagelmiş saç örgüleri için ‘bana göre değil’ diyorsanız daha detaylı duran kılçık örgüleri deneyebilirsiniz. Onları yarım toplanmış saçlarda kullanmak da daha hareketli görünüm için harika bir fikir.
Dalgalı Saçlar
İri maşalarla şekil verilen saçlar hemen herkese yakışan bir tarz. Eğer saçınızın tüm gece hacimli kalacağına güveniyorsanız saçınızı açık bırakabilirsiniz. Ya da yandaki fotoğraftaki gibi yarım toplayarak daha uzun süre kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.
Örgü Taç
Aşk mı yoksa nefret mi bir türlü karar verilemeyen saç modellerinden biri kesinlikle bu örgü taçlar. Eğer doğru kıyafetle kullanırsanız düğün gecelerine çok yakışacağı da kesin!
2019 yılı trend düz saç üstüne örgü sadeliğin zerafetini yansıtan bir model… önemli bir organizasyonda şık bir kıyafet üzerinde bütün bakışlar sizde olacak.
Siz hangi yılları temsil ediyorsunuz ?
hangi kahkül modeli tarzınızı yansıtıyor ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir